Hudba eBook

Fatimma.cz Hudba Image

INFORMACE

Hledáte knihu Hudba? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2004 a autorem je Johannes Rademacher? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Hudba.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,48 MB

ISBN: 8025102815

POPIS
Malá encyklopedie dějin světové hudby je průvodcem se všemi náležitostmi. V přiměřené míře vykládá hudební dějiny, vsunuté kapitoly stručně upozorňují na související okruhy témat (notace, formy a žánry, nauka o hudebních nástrojích), jako správný průvodce obsahuje i nezbytné odbočky k nejrůznějším zajímavostem, to vše obohacené velkým množstvím doprovodného obrazového materiálu.Vzhledem ke stručné formě výkladu tato "malá encyklopedie" zahrnuje dějiny hudby od jejích spekulativních počátků v antice po současnou vážnou hudbu, která je konfrontována i s jednotlivými styly populární hudby. Čtenář tak v jediném útlém svazku může získat základní náhled na celou problematiku. Výklad je navíc koncipován se zřetelem na sdílnost a čtivost, dějiny hudby jsou podávány jako napínavý příběh, jímž také jsou.V závěru knihy je připojen slovníček pojmů, chronologický nástin vývoje hudby a přehledy nejvýznamnějších skladatelů a interpretů. Tato publikace se uchází o výsadu být základní a výchozí příručkou (nejen) dějin hudby pro všechny.
STÁHNOUT ČÍST
hudba - Wikislovník - Wiktionary
Hudba zdarma net nabízí například ty nejlepší písničky z Youtube.com. Všechna videa a hudba online, které zde naleznete, jsou roztřízeny do několika základních kategorií podle žánrů. Zároveň si však také můžete nechat zobrazit pouze videa vašeho oblíbeného interpreta.
Hudba - Popron.cz
Pražské jaro 2020: Historie festivalu v kontextu československé a české kultury. Český rozhlas Vltava v ranním pořadu Mozaika vysílá od 12. května do 1. června každý všední den seriál o mimořádné přehlídce interpretačního umění - festivalu Pražské jaro.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY