Powerjóga eBook

Fatimma.cz Powerjóga Image

INFORMACE

Powerjóga je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Václav Krejčík. Přečtěte si s námi knihu Powerjóga na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Powerjóga.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,74 MB

ISBN: 8024902052

POPIS
Cvičení powerjógy je založené ma pravidelném opakování základních jógových pozic )ásan(, které jsou dynamicky řazeny za sebou. Autor knihy představí základní principy cvičení, vysvětlí jak a co cvičit doma alespoň chvíli každý den. Cvičení je zaměřeno na vyrovnávání svalové nerovnováhy, tvarování problémových partií (břicho, hýžde, nohy) - štíhlé svaly, zlepšení svalového napětí, protažení svalů, správné fungování vnitřních orgánů a vnitřních procesů v těle, odbourávání psychických a fyzických stresů, uvolnění a realxaci, aktivaci spící energie v těle, poznání sebe sama.
STÁHNOUT ČÍST
Vzdělávací centrum akreditované MŠMT | Power Yoga Akademie
Powerjóga . Powerjóga představuje jeden z moderních způsobů cvičení.Vychází ze cvičení klasické jógy, ale je obohacena o silové prvky - je jakousi dynamičtější formou jógy.Díky power józe jsou lidé schopni mnohem lépe ovládat své dýchání a tím pádem se také mnohem více soustředit na činnosti, které momentálně vykonávají.
Powerjóga Flow & Restore - DVD - Cvičení na DVD
Powerjóga je obecný termín, který se používá k popisu energického přístupu založeného na kondici jógy ve stylu vinyasa. Ačkoli mnoho lidí považuje powerjógu za nový styl jógy a druh cvičení hodný do prostorů moderních tělocvičen, její kořeny sahají hluboko do minulosti a jdou ruku v ruce s pradávnou aštangou.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY