Romantický balet eBook

Fatimma.cz Romantický balet Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Romantický balet! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Romantický balet a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Romantický balet.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,13 MB

ISBN: 9788073311087

POPIS
Kniha sumarizuje hlavní události, stěžejní díla a určující osobnosti baletní historie daného období a přináší českému čtenáři dosud nedostupný přehled o dobovém baletu založený na podrobné a obsáhlé faktografii. Výklad je doplněn překlady vybraných baletních libret, z nichž některá jsou publikována poprvé, a obrazovou přílohou, jež dokumentuje vývoj a podoby romantického tanečního stylu.
STÁHNOUT ČÍST
Romantický balet - Božena Brodská | Databáze knih
Všechny informace o produktu Kniha Romantický balet - Božena Bodská, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Romantický balet - Božena Bodská.
Romantický balet - Božena Bodská | Knihy Dobrovský
The Romantic ballet is a genre of ballet that evolved in the early 19th century as a reaction against the classicism that dominated 18th century art and literature. Balletomanes of the early nineteenth century were bored with stories about ancient gods and goddesses, plots based on myths, and ancient costumes. They wanted ballets about real people and real places.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY