13 účinných strategií pro obchodní vyjednávání eBook

Fatimma.cz 13 účinných strategií pro obchodní vyjednávání Image

INFORMACE

Hledáte knihu 13 účinných strategií pro obchodní vyjednávání? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2006 a autorem je Günter Greff? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: 13 účinných strategií pro obchodní vyjednávání.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,47 MB

ISBN: 8024713128

POPIS
Teprve získání souhlasu dělá vyjednávání úspěšným. Proč se to některým lidem daří lépe než ostatním? Co při vyjednávání funguje, a co ne? Zkušený podnikatel a poradce čtivě a prakticky přibližuje 13 účinných strategií, které vám při obchodním vyjednávání zajistí žádoucí průlom k souhlasnému stanovisku partnera. Autentické příběhy a četné praktické příklady ukazují, jak rozpoznat šanci k úspěšnému zakončení vyjednávání, jak tuto šanci cíleně využít, na co si dát pozor při volbě slov a načasování. Příklady konkrétních formulací a kontrolní seznamy vám dávají příležitost natrénovat situace, kterým budete čelit při reálném vyjednávání, a umožňují kontrolu vlastního zlepšování. Kniha je inspirujícím rádcem nejen pro obchodníky, ale pro všechny, kteří chtějí při vyjednávání v pracovním i soukromém životě účinněji dosahovat svých cílů.
STÁHNOUT ČÍST
13 účinných strategií pro obchodní vyjednávání ...
Kupte nebo prodejte knihu 13 účinných strategií pro obchodní vyjednávání v online antikvariátu TrhKnih.cz
DOC 13 účinných strategií pro obchodní vyjednávání
Portaro - Webový katalog knihovny. Knihovna postupně obnovuje svůj provoz. Od pondělí 27. dubna bude možné v běžné provozní době v přízemí ústřední budovy vracet knihy a jiné vypůjčené dokumenty v samoobslužném automatu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY