13 účinných strategií pro obchodní vyjednávání eBook

Fatimma.cz 13 účinných strategií pro obchodní vyjednávání Image

INFORMACE

13 účinných strategií pro obchodní vyjednávání je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Günter Greff. Přečtěte si s námi knihu 13 účinných strategií pro obchodní vyjednávání na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: 13 účinných strategií pro obchodní vyjednávání.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,21 MB

ISBN: 8024713128

POPIS
Teprve získání souhlasu dělá vyjednávání úspěšným. Proč se to některým lidem daří lépe než ostatním? Co při vyjednávání funguje, a co ne? Zkušený podnikatel a poradce čtivě a prakticky přibližuje 13 účinných strategií, které vám při obchodním vyjednávání zajistí žádoucí průlom k souhlasnému stanovisku partnera. Autentické příběhy a četné praktické příklady ukazují, jak rozpoznat šanci k úspěšnému zakončení vyjednávání, jak tuto šanci cíleně využít, na co si dát pozor při volbě slov a načasování. Příklady konkrétních formulací a kontrolní seznamy vám dávají příležitost natrénovat situace, kterým budete čelit při reálném vyjednávání, a umožňují kontrolu vlastního zlepšování. Kniha je inspirujícím rádcem nejen pro obchodníky, ale pro všechny, kteří chtějí při vyjednávání v pracovním i soukromém životě účinněji dosahovat svých cílů.
STÁHNOUT ČÍST
13 účinných strategií pro obchodní vyjednávání (Günter ...
Kniha: 13 účinných strategií pro obchodní vyjednávání (Günter Greff). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
Greff Günter - knihkupectví Beletrie.eu
Portaro - Webový katalog knihovny. Knihovna postupně obnovuje svůj provoz. Od pondělí 27. dubna bude možné v běžné provozní době v přízemí ústřední budovy vracet knihy a jiné vypůjčené dokumenty v samoobslužném automatu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY