Naučte se komponovat kreativně - exkluzivní dárkové provedení v pevné vazbě eBook

Fatimma.cz Naučte se komponovat kreativně - exkluzivní dárkové provedení v pevné vazbě Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Naučte se komponovat kreativně - exkluzivní dárkové provedení v pevné vazbě! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Naučte se komponovat kreativně - exkluzivní dárkové provedení v pevné vazbě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Naučte se komponovat kreativně - exkluzivní dárkové provedení v pevné vazbě.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,48 MB

ISBN: 8086815323

POPIS
Unikátní kniha, na které se podílelo 25 významných českých fotografů, navazuje na bestsellery Naučte se vidět kreativně a Naučte se exponovat kreativně, které si získaly mimořádné uznání nejenom fotografické veřejnosti. Na více než 220 fotografiích doprovázených osobitými texty se vyslovují špičkoví fotografové k hlavnímu tématu knihy - kompozici ve fotografii - z pohledu svých oblíbených žánrů. Autoři - Vladimíř Birgus, Milan Blšťák, Pavel Brunclík, Karel Cudlín, Jiří Česák, František Dostál, Jiří Havel, Jiří Heller, Bohdan Holomíček, Vladislav T. Jiroušek, Ladislav Kamarád, Jiří Koliš, Jaroslav Kučera, Jan Pohribný, Josef Ptáček, Kamil Rodinger, Jan Saudek, Roman Sejkot, Josef Sekal, Herbert Slavík, Jan Šibík, Jindřich Štreit, Jiří Tiller, David Walter, Norbert Záliš - patří k vrcholným představitelům současné české fotografie v nejrůznějších žánrech: od krajiny, přes dokument, portrét, komponovaný akt, sportovní fotografii, makrofotografii, fotografii architektury až třeba k abstraktní fotografii. Zastoupena je jak barevná, tak i černobílá fotografie.Kniha Naučte se komponovat kreativně je v exkluzívním dárkovém provedení a v pevné vazbě.Kniha je tak nejen zasvěceným pohledem na uplatňování kompozičních pravidel a tvůrčí volnost v umělecké fotografii, což ocení všichni zájemci o fotografování, ale také ojedinělým souborem prací vybrané skupiny význačných současných českých fotografů. Celobarevná kniha o 160 stranách formátu A4 vytištěná na kvalitním papíře je určena všem milovníkům fotografování a krásných fotografií.
STÁHNOUT ČÍST
Olympus PEN E-PL8 tělo bílé - Digitální fotoaparát | Alza.cz
Liew Thow Lin, malajský důchodce po osmdesátce, je schopen na své tělo „přisát" věci jako magnet. Dokáže dokonce utáhnout auto. V roce 2005 se objevil v pořadu Discovery Channel „O krok dál". Doktoři a vědci jeho tělo zkoumali, aby zjistili, zda objeví magnetické pole nebo něco neobvyklého na jeho kůži.
Olympus PEN E-PL8 tělo bílé - Digitální fotoaparát | Alza.cz
SOUVISEJÍCÍ KNIHY