Hodnocení učitelů eBook

Fatimma.cz Hodnocení učitelů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hodnocení učitelů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hodnocení učitelů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Hodnocení učitelů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,91 MB

ISBN: 9788075528698

POPIS
Hodnocení pracovníků je nedílnou součástí práce každého vedoucího pracovníka. I ředitel školy tak musí hodnotit své pedagogy, jenže v porovnání s jinými vedoucími pracovníky má mnohem složitější pozici.Činnost učitele je různorodá a její výsledky bývají obtížně uchopitelné. Co všechno je tedy možné na práci učitele objektivně hodnotit? Jaké nástroje využít? A může někdo řediteli školy s hodnocením učitelů pomoci?To vše a ještě mnohé další obsahuje tato publikace. Text navíc doprovázejí nejen příklady z praxe a otázky k zamyšlení, ale také praktické materiály, okamžitě využitelné v praxi. I díky nim se kniha stává neocenitelným pomocníkem každého ředitele školy.
STÁHNOUT ČÍST
6. Portfolia a systém hodnocení učitelů, Národní ústav ...
Všechny informace o produktu Kniha Hodnocení učitelů, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Hodnocení učitelů. Hodnocení učitelů od 204 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.
Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference [VŠECHNY ...
Hodnocení pracovníků je nedílnou součástí práce každého vedoucího pracovníka. I ředitel školy musí hodnotit své pedagogy, jen v porovnání s jinými vedoucími pracovníky má mnohem složitější pozici: činnost učitele je různorodá a její výsledky bývají obtížně uchopitelné.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY