Stručné dějiny světa pro mladé čtenáře eBook

Fatimma.cz Stručné dějiny světa pro mladé čtenáře Image

INFORMACE

Stručné dějiny světa pro mladé čtenáře je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ernst H. Gombrich. Přečtěte si s námi knihu Stručné dějiny světa pro mladé čtenáře na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Stručné dějiny světa pro mladé čtenáře.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,13 MB

ISBN: 9788025709832

POPIS
Proslulý kunsthistorik (mj. Příběh umění) se ve své knize zaměřil na mladší čtenáře (ale to neznamená, že by text nebyl zajímavý a užitečný pro dospělé). Jeho kniha čtenáře provede historií od nejstarších počátků až do dvacátého století, seznámí ho s důležitými historickými osobnostmi a událostmi, ale také ho poučí o souvislostech a spojitostech mezi různými údobími a územími. Gombrich své dějiny lidstva vypráví jako příběh, ne vždy právě útěšný a pochopitelně nezavršený. Otevřený konec však znamená naději do budoucna.
STÁHNOUT ČÍST
Stručné dějiny světa pro mladé čtenáře : Literatura faktu ...
Stručné dějiny světa pro mladé čtenáře - Audioteka.cz je mobilní služba s audioknihami. Poslouchejte ihned kapitoly zdarma nejlepších audioknih!
Stručné dějiny světa pro mladé čtenáře
Podobné jednotky. Stručné dějiny světa pro mladé čtenáře / Hlavní autor: Gombrich, E. H. 1909-2001 Vydáno: (2007) Stručné dějiny lidstva : pro malé i velké čtenáře / Hlavní autor: Gombrich, E. H. 1909-2001 Vydáno: (1999) Stručné dějiny světa : přehledný průvodce od prehistorie po moderní dobu / Hlavní autor: Lascelles, Christopher, 1971- Vydáno: (2016)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY