Jimmy Corrigan eBook

Fatimma.cz Jimmy Corrigan Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jimmy Corrigan! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jimmy Corrigan a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Jimmy Corrigan.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,26 MB

ISBN: 8073411938

POPIS
Tak ven s tím. V dětství jste byli za a) celkem šťastní za b) ne tak šťastní, c) zdeprimovaní, d) zdeprimovaní a oškliví, či konečně za e) zdeprimovaní, oškliví a k tomu všemi opovrhování? Nu, jak myslíte, odpovídat nemusíte, ale pokud je vám na odpovědích b-e je cosi povědomého, pak je tento komiksový román pro vás. Komiksový román, který jako jediný svého druhu získal cenu Guardianu za nejlepší prvotinu. Komiksový román, který se směle vyrovná Mausovi Arta Spiegelmana či Padoucnici. Román, který osciluje mezi trpkou depresí a černým humorem. Nejpalčivější román o vztahu otce a syna, jaký pravděpodobně přečtete v několika následujících letech. A rázná odpověď školometským intelektuálům, kteří tvrdí, že komiks nám toho kromě superhrdinů nemá co nabídnout.
STÁHNOUT ČÍST
Jimmy Corrigan aneb Nejchytřejší kluk na světě - Chris ...
Jimmy Corrigan, el chico más listo del mundo (título original en inglés: Jimmy Corrigan, the Smartest Kid on Earth) es una novela gráfica ampliamente aclamada [cita requerida] de Chris Ware, publicada el año 2000. [1] La historia fue serializada en el comic book Acme Novelty Library entre el año 1995 y 2000, y antes, en un diario semanal alternativo de Chicago llamado New City
Jimmy Corrigan: nejchytřejší kluk na světě - Ware Chris ...
Features of Jimmy Corrigan: The Smartest Kid on Earth PDF: English is the original language of the book. The United States is the original publication place of the book. There are 380 pages in this book. The original publication year of the book is 2000. Download Jimmy Corrigan: The Smartest Kid on Earth PDF:
SOUVISEJÍCÍ KNIHY