1000 zemědělských strojů eBook

Fatimma.cz 1000 zemědělských strojů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou 1000 zemědělských strojů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu 1000 zemědělských strojů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: 1000 zemědělských strojů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,77 MB

ISBN: 9788024224619

POPIS
Zemědělské stroje znamenají velký přínos pro rozvoj civilizace jako takové – nesmírně totiž usnadnily namáhavou práci, která se po tisíciletí dělala pouze pomocí lidské, případně zvířecí síly. Dnes se pluhy, brány, traktory nebo sklízecí stroje objevují na polích po celém světě. Publikace vybavená více než 1000 brilantními fotografiemi a detailními popisy poskytuje obsáhlý přehled různých kategorií vozidel a jejich technického vývoje. Představují se zde stroje od prvních mlátiček a zemědělských traktorů až po dnešní žací mlátičky a výkonné moderní traktory řízené počítačem, včetně téměř zapomenutých značek a modelů. Nabízí se tak široká paleta různých typů strojů a výrobců od prvopočátku do dnešních dnů. Detailní technické údaje ke všem vyobrazeným vozidlům a strojům, jako je účel použití, výkon, pracovní záběr, rozměry a hmotnost, dělají z této knihy zajímavou příručku, jakou ocení každý milovník techniky a zejména zemědělských strojů.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: 1000 zemědělských strojů (Knižní klub) | Martinus
1000 zemědělských strojů kolektív autorov. Zemědělské stroje znamenají velký přínos pro rozvoj civilizace jako takové - nesmírně totiž usnadnily namáhavou práci, která se po tisíciletí dělala pouze pomocí lidské, případně zvířecí síly.
Připomeňte si zemědělské stroje za Československa k 100 ...
1000 zemědělských strojů - Kombajny, sekačky, mulčovače, kultivátory, brány, secí stroje, traktory...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY