Profesor Viktor Trkal eBook

Fatimma.cz Profesor Viktor Trkal Image

INFORMACE

Hledáte knihu Profesor Viktor Trkal? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Viktor Trkal? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Profesor Viktor Trkal.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,72 MB

ISBN: 8020014942

POPIS
V roce padesátého výročí úmrtí profesora teoretické fyziky Karlovy univerzity PhDr.Viktora Trkala se dostává ke čtenáři publikace podávající obraz o jeho cestě životem, vědou a pochopitelně i naší společností. Jeho životní i profesní pouť podstatně ovlivnila chod dějin, jimiž naše vlast v době jeho života procházela. Narodil se v r. 1888, když vrcholilo obrozenecké hnutí našeho národa, zažil dvě světové války a dvě diktatury a při tom za všech okolností věřil, že náš národ musí být a bude svobodný a silný. Celou svou osobností, životem a prací k tomu ze všech svých sil přispíval.
STÁHNOUT ČÍST
Viktor Trkal - Wikipedie
Specifikace Profesor Viktor Trkal - Pouť moderní fyzikou Brdička,Trkal ml. Popis produktu V roce padesátého výročí úmrtí profesora teoretické fyziky Karlovy univerzity PhDr.Viktora Trkala se dostává ke čtenáři publikace podávající obraz o jeho cestě životem, vědou a pochopitelně i naší společností.
Profesor Viktor Trkal Pouť moderní fyzikou 2007 | Aukro
Kupte knihu Profesor Viktor Trkal (Miroslav Brdička, Viktor Trkal) s 29 % slevou za 172 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY