Profesor Viktor Trkal eBook

Fatimma.cz Profesor Viktor Trkal Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Profesor Viktor Trkal! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Profesor Viktor Trkal a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Profesor Viktor Trkal.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,26 MB

ISBN: 8020014942

POPIS
V roce padesátého výročí úmrtí profesora teoretické fyziky Karlovy univerzity PhDr.Viktora Trkala se dostává ke čtenáři publikace podávající obraz o jeho cestě životem, vědou a pochopitelně i naší společností. Jeho životní i profesní pouť podstatně ovlivnila chod dějin, jimiž naše vlast v době jeho života procházela. Narodil se v r. 1888, když vrcholilo obrozenecké hnutí našeho národa, zažil dvě světové války a dvě diktatury a při tom za všech okolností věřil, že náš národ musí být a bude svobodný a silný. Celou svou osobností, životem a prací k tomu ze všech svých sil přispíval.
STÁHNOUT ČÍST
Profesor Viktor Trkal - Pouť moderní fyzikou Středisko ...
Profesor Viktor Trkal orig. karton. vazba, obsahuje čb. fotografie, edice Paměť, svazek 3, 1. vydání Autor: Miroslav Brdička, Viktor Trkal ml. Rok vydání : 2007 Počet stran : 152 Vydal: Academia, Praha Stav: téměř výborný stav, nepatrně poškrábané desky Náš kód: JA 04446F Název: Profesor Viktor Trkal Aukce prodejce ww…
Profesor Viktor Trkal / Nejlevnější knihy
Profesor Viktor Trkal : Pouť moderní fyzikou. Praha: Academia, 2007. ISBN 978-80-200-1494-8. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY