Jmenuju se Leon eBook

Fatimma.cz Jmenuju se Leon Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jmenuju se Leon! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jmenuju se Leon a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Jmenuju se Leon.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,33 MB

ISBN: 9788025722503

POPIS
Dojemný a strhující příběh rozdělených sourozenců vychází z autorčiných vlastních zkušeností. Na působivosti mu dodává to, že je vyprávěn z pohledu devítiletého Leona, který se málem jako otec láskyplně staral o malého Jakea, a od kterého se musí odloučit. Sám musí zůstat u Maureen, „profesionální pěstounky“, která má sice s výchovou dětí bohaté zkušenosti, je však otázkou, jestli Leonovi může dát pocit, že jí na něm doopravdy záleží. Román Jmenuju se Leon si navzdory bolestivému tématu dokáže čtenáře podmanit – důkazem je i to, že o prvotinu neznámé britské autorky okamžitě projevili zájem nakladatelé mj. z USA, Německa, Francie a Holandska.
STÁHNOUT ČÍST
Jmenuju se Leon - Catalog of Frantisek Bartos Regional ...
Kniha: Jmenuju se Leon (Kit de Waal). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
Jmenuju se leon | HLEDEJCENY.cz
Román Jmenuju se Leon si navzdory bolestivému tématu dokáže čtenáře podmanit - důkazem je i to, že o prvotinu neznámé britské autorky okamžitě projevili zájem nakladatelé mj. z USA, Německa, Francie a Holandska. kniha; Elektronická kniha
SOUVISEJÍCÍ KNIHY