Květinové tvoření eBook

Fatimma.cz Květinové tvoření Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Květinové tvoření! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Květinové tvoření a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Květinové tvoření.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,65 MB

ISBN: 9788026412342

POPIS
Vpusťte přírodu k sobě domů! S novým titulem autorky mnoha úspěšných knih o tvoření, Aleny Isabelly Grimmichové, to není nic složitého. Kniha nabitá originálními nápady, které se květinami buď inspirují, nebo je přímo využívají. Jednotlivé projekty jsou vysvětleny krok za krokem a jsou doplněné názornými barevnými fotografiemi, které vás dovedou až k perfektním výsledkům. Seznámíte se s mnoha technikami a materiály a vytvoříte spoustu krásných výrobků k potěšení sebe i svých blízkých.
STÁHNOUT ČÍST
Květinové tvoření
K tvoření věnců, kytic i aranžmá používám převážně přírodní materiál. Převažují sušené květiny z vlastní zahrádky a luční květena české krajiny. Snažím se, aby mé květinové dekorace vykouzlily úsměv na tváři a zútulnily bydlení moderní i venkovské.
Lucajdy tvoření: Květinové letní tvoření
Jste tvořivá a hledáte kreativní nápady nejen pro vlastní tvorbu, ale také pro tvoření s dětmi? Chcete si s dětmi vytvořit úžasné dárky a dekorace z papíru, textilií a dalších materiálů? ... Květinové zástěry. Využijeme ruček i nožek našich malých pomocníků k vytvoření... 7. 12. 2019. Adventní věnec ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY