Liturgická spiritualita eBook

Fatimma.cz Liturgická spiritualita Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Liturgická spiritualita! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Liturgická spiritualita a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Liturgická spiritualita.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,36 MB

ISBN: 9788071413417

POPIS
Aj mnohí kresťania, uprimne sa usilujúci o duchovný život, majú problém s tým, ako zosúladiť svoje osobné duchovné aktivity s liturgiou Cirkvi. Kniha Liturgická spiritualita poskytuje poučenie o tom, ako účasť na liturgii spraviť neoddeliteľnou súčasťou duchovného života a ako duchovný život spraviť súčasťou liturgie. Jednotlivé kapitoly nechávajú pred očami čitateľa prebehnúť komplex tém, ktoré ho privádzajú k pochopeniu liturgie ako vrcholu a prameňa duchovného života.
STÁHNOUT ČÍST
Liturgika | Knihy.ABZ.cz
Spiritualita (z lat. spiritualis, duchovní), česky duchovnost, hebrejsky ruchanijut, znamená životní praxi, způsob vnímání a osobního zacházení s tím, co člověka přesahuje: s Bohem, s božským, s transcendencí.Lze ji též definovat jako rozměr života, „v němž si uvědomujeme Boží přítomnost". Náboženská spiritualita je vnitřní, osobní stránka zbožnosti a ...
Liturgická spiritualita - Augé Matias od 19 Kč - Heureka.cz
Bible na neděli a na každý den v týdnu - ´Nedělní liturgie´ Zde nabízíme nedělní biblické liturgické texty a čtení na každý den v týdnu, včetně komentářů a námětů k rozjímání.V seznamu níže naleznete odkazy na jednotlivé neděle, které obsahují i texty na následující aktuální pracovní týden.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY