Libuna eBook

Fatimma.cz Libuna Image

INFORMACE

Libuna je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Iren Stehli. Přečtěte si s námi knihu Libuna na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Libuna.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,94 MB

ISBN: 9788072155033

POPIS
Česká verze obsažné knihy, představující mimořádný fotografický cyklus česko-švýcarské fotografky Iren Stehli. Historička fotografie Anna Fárová o knize napsala: „Fotoromán o české cikánce Libuně Sivákové, odvíjející se po dobu čtvrt století, je vlastně historií lásky několikanásobně prolnuté jak do samotné hrdinky, tak do dlouhodobého a intenzivního autorského ztvárnění. A v tom je jeho tajemství. Ani ve filmu, ani ve fotografii se doposud taková dlouhodobá investice umělce do života modelu neodehrála.“ Kniha obsahuje doprovodné texty Anny Fárové, Francy Comalini, Mileny Hübschmannové a Martina Hellera. Vychází u příležitosti výstavy.
STÁHNOUT ČÍST
Libuna - Iren Stehli od 692 Kč - Heureka.cz
A hráli dál a také popíjeli. Bylo asi půl jedenácté večer, když už v chatce byli všichni přiopilí, vesele rozšafní, odvázaní a nazí. I moje žena. Ano, i ona musela dolů s kalhotkami a musela odhalit svou vyholenou prcinu. Ona Libuna si ji začala vyholovat po té, co jí prcku vyholili před porodem v porodnici.
Libuna - Iren Stehli | KOSMAS.cz - vaše internetové ...
Libuše je české ženské jméno, jehož původ je odvozován od libá „přijemná, milá". Obdobami jsou jména Ljuba a Liběna. Mezi mužská jména odvozená od slova libý patří Lubomír, Lubomil, Lubor a Libor.Mezi domácí podoby jména náleží například Libuna, Líba, Libuška, Libunka nebo Libuš.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY