Stromy eBook

Fatimma.cz Stromy Image

INFORMACE

Stromy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor David Burnie. Přečtěte si s námi knihu Stromy na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Stromy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,26 MB

ISBN: 9788073914288

POPIS
Při listování knihou s nádhernými fotografiemi ze života stromů, přijdete na to, proč jsou stromy tak fascinující organismy. Dozvíte se, jak rostou nebo jak dorůstají do tak obrovské výšky i to, že některé z nich žijí tisíce let. Objevíte, co všechno lidé získávají ze stromů – od potravy přes různá vlákna a oleje až po léky. Zjistíte, že stromy čistí vzduch, který dýcháme. Prozkoumáte různé typy lesů, rostoucích od Arktidy až po tropy, a seznámíte se s tím, jak se jim daří v dnešním rychle se měnícím světě. Kniha zaujme děti i dospělé působivou grafikou. A ještě něco – při otevření knihy vás čeká překvapení.
STÁHNOUT ČÍST
Prodej stromků | katalog
Jehličnaté stromy (= Pinopsida) - Charakteristika. Třída: nahosemenné rostliny Většinou vždyzelené dřeviny Tuhé, úzké, šupinovité listy - jehlice Květy různopohlavné s malými vajíčky, opilují se větrem Známých cca 50 rodů, 600 druhů Některé dřeviny se užívají jako zdroj surovin, jiné jako okrasné dřeviny
Prodej stromků | katalog
Nabízíme stromy a keře, které pěstujeme ve vlastních školkách v Čáslavi. Po předchozí domluvě je možné si stromy na pěstebních pozemcích prohlédnout a vybrat. Zde neuvedené odrůdy či velikosti pro Vás můžeme kdykoliv objednat. Zobrazit podkategorie v této kategorii.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY