Odkaz a vzpomínky eBook

Fatimma.cz Odkaz a vzpomínky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Odkaz a vzpomínky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Odkaz a vzpomínky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Odkaz a vzpomínky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,21 MB

ISBN: 9788070219980

POPIS
Útlá knížka vzpomínek součastníků na člena řádu svatého Františka z Assisi Bonaventuru Boušeho, teologa, liturgisty, znalce umění a mistra slova dosvědčuje, že ani řadu let po své smrti nepřestává být osobností burcující naše křesťanství, nemilosrdným zastavovatelem zrcadla našim povrchnostem, selháváním a zradám, svědkem Kristovým, jenž jako málokdo dovedl kázat Krisův kříž. Mladí teologové, které Bonaventura oslovil svou opravdovostí vlastně v posledních letech života, se chopili záslužného díla podat svědectví o tomto Kristově svědku a představit ho těm, kteří neměli možnost se s ním osobně setkat. Činí to v řadě odborných studií teologických, v souboru osobních vzpomínek a v několika Boušových kázáních, homiliích.
STÁHNOUT ČÍST
Tituly podobné k Odkaz a vzpomínky | Dumknihy.cz - knihy ...
Toto je seznam dílů seriálu Vzpomínky.Americké kriminální drama Vzpomínky vytvořili Ed Redlich a John Bellucci pro americkou stanici CBS.Seriál je založen na novele J. Roberta Lennona The Rememberer. Poppy Montgomery v něm hraje Carrie Wellsovou, která trpí zvláštní nemocí (hyperthymesie), díky níž je schopná si zapamatovat kterýkoliv okamžik svého života.
Kniha: Odkaz a vzpomínky - Bonaventura Bouše | Knihy.ABZ.cz
Probouzí vzpomínky, dovoluje nám uvědomit si, co pro nás zemřelý znamenal. Je jedinečnou příležitostí pojmenovat, čím byl zemřelý člověk pro druhé, dovoluje připomenout jeho životní příběh v celistvosti, připomíná jeho odkaz a to, co bychom si v sobě chtěli nést dál.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY