Anglické listí aneb Coolturní šok eBook

Fatimma.cz Anglické listí aneb Coolturní šok Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Anglické listí aneb Coolturní šok! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Anglické listí aneb Coolturní šok a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Anglické listí aneb Coolturní šok.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,59 MB

ISBN: 9788024921778

POPIS
Hlavní hrdinka odjíždí pracovat jako au pair do Londýna a už tam zůstane. Ve svých fejetonech popisuje svůj každodenní život v cizím prostředí. Mění rodiny, kde hlídá, najde si přítele, vdá se, přichází děti, stěhování. Nakonec se autorka stává se učitelkou na plný úvazek… Vše je prošpikováno nesmírně vtipným komentováním britského způsobu života a zvyků od pití čaje po úctu, které se těší bájný tenisový Wimbledon. S úctou i rebelským stěžováním, autorčin styl připomíná Roberta Fulghuma.
STÁHNOUT ČÍST
Medvědí oáza: Anglické listí aneb Coolturní šok - Alena Damijo
Anglické listí aneb Coolturní šok - Alena Damijo od authora Alena Damijo a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz . Více informací od 140 Kč . Koupit nejlevněji. 200 let Národního muzea ve 200 fotografiích - Aleš Sirný . Prozkoumejte 200 nejvýznamnějších sbírkových předmětů Národního muzea ...
Anglické listí, aneb, Coolturní šok - Catalog of Frantisek ...
Kupte knihu Anglické listí aneb Coolturní šok (Alena Damio) s 20 % slevou za 159 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY