Lokální mykózy eBook

Fatimma.cz Lokální mykózy Image

INFORMACE

Hledáte knihu Lokální mykózy? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je Anna Jedličková? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Lokální mykózy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,26 MB

ISBN: 9788073451509

POPIS
Lokální mykózy jsou velmi časté choroby, které trápí velkou část populace. Patří mezi ně kožní a slizniční infekce, jejich průběh bývá nepříjemný a komplikovaný. Diagnostika a včasná léčba proto významně pozitivně ovlivňují stav nemocného. Autorský kolektiv pod vedením naší přední mikrobioložky dále tvoří dermatolog a gynekolog, publikace poskytuje lékaři praktický návod k správné diagnostice i terapeutické strategii.Komu je kniha určena: gynekologům, dermatologům, mikrobiologům a všem lékařům se zájmem o toto téma.
STÁHNOUT ČÍST
Lokální mykózy | KNIHCENTRUM.cz
Popis mykózy. Plísně (mykóza) jsou houbová onemocnění vyvolaná organismy, které se svými vlastnosti blíží rostlinám a bakteriím. Na rozdíl od bakterií však tyto organismy mají jádro a oproti rostlinám netvoří chlorofyl. Mají buněčnou stěnu, která je tvořena chitinem a mohou žít jako jednotlivé buňky nebo v koloniích, jsou v podstatě všudypřítomné.
Antimykotika lokální - GigaLékárna.cz
Lokální mykózy jsou velmi časté choroby, které trápí velkou část populace. Patří mezi ně kožní a slizniční infekce, jejich průběh bývá nepříjemný a komplikovaný. Diagnostika a včasná léčba proto významně pozitivně ovlivňují stav nemocného.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY