Ukrytý rukopis eBook

Fatimma.cz Ukrytý rukopis Image

INFORMACE

Hledáte knihu Ukrytý rukopis? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Jan Rybka? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Ukrytý rukopis.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,48 MB

ISBN: 9788024756608

POPIS
Před dvěma sty lety byl H. Ch. Andersen obyčejný malý kluk, dokud nedostal od svého dědečka kouzelný klobouk. Díky jeho moci se potkal s nejpodivuhodnějšími a nejúžasnějšími pohádkovými bytostmi jako ošklivým káčátkem, malou mořskou vílou a mnoha dalšími. Komiks francouzského ilustrátora a dánského spisovatele volně interpretuje Andersenovy pohádky zasazené do fiktivního dobrodružného příběhu malého Hanse Christiana. Originální komiksový příběh propojuje prvky světoznámých pohádek s volnou fantazií způsobem, který čtenáři připomíná moderní přístup samotného Andersena.V tomto komiksovém sešitu se Hans Christian Andersen Junior chce stát divadelním hercem. S trochou štěstí získá malou roli, ale všechno se bohužel vyvine jinak. V novém dobrodružném příběhu se setkáme s Jeanem Laplumem, Primadonou, Heinzem, rodiči H. Ch. Andersena a dalšími zajímavými postavami.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Ukrytý rukopis - Thierry Capezzone | Knihy.ABZ.cz
Ukrytý rukopis. H. Ch. Andersen junior. Před dvěma sty lety byl H. Ch. Andersen obyčejný malý kluk, dokud nedostal od svého dědečka kouzelný klobouk.
Česká historička objevila ve Švédsku rukopis díla Jana ...
Ukrytý rukopis: H. Ch. Andersen junior Thierry Capezzone, Jan Rybka Nakladatel: Grada 2015
SOUVISEJÍCÍ KNIHY