Můj růžový život s Bohem a rakovinou eBook

Fatimma.cz Můj růžový život s Bohem a rakovinou Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Můj růžový život s Bohem a rakovinou! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Můj růžový život s Bohem a rakovinou a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Můj růžový život s Bohem a rakovinou.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,52 MB

ISBN: 9788074502934

POPIS
Po stanovení diagnózy rakoviny v roce 2007 podstoupila autorka operaci a za nějakou dobu byla propuštěna z nemocnice jako stabilní pacient. O téměř pět let později přišla jako blesk z čistého nebe stejná diagnóza. Další dvě operace ani následná chemoterapie nepomohly, až nový lék zastavil růst metastáz.Na základě těchto zkušeností a také z radosti ze psaní si začala vést svůj blog, kde zpracovávala mnohé ze svých prožitků. Nadto psala i dopisy Bohu, jehož blízkost vnímala ve všech krásných, ale i těžkých obdobích svého života. A obojí se nachází právě v této knize, která představuje autentické svědectví ženy, jež navzdory onkologické diagnóze prožívá nejlepší období svého života.
STÁHNOUT ČÍST
Můj růžový život / Ma vie en rose (1997) | ČSFD.cz
Můj růžový život s Bohem a rakovinou. První vydání. Přeložila Maria Mlada ONDRÁŠOVÁ. Praha: Paulínky, 2018. 247 stran. Svědectví. Zdroj: Anotace. Upravit anotaci . Po stanovení diagnózy rakoviny v roce 2007 podstoupila autorka operaci a za nějakou dobu byla propuštěna z nemocnice jako stabilní pacient. O téměř pět let ...
Kniha Můj růžový život s Bohem a rakovinou | Moja-Kniha.cz
Můj růžový život s Bohem a rakovinou Autor: Corinna Kohröde-Warnkenová Po stanovení diagnózy rakoviny v roce 2007 podstoupila autorka operaci a za nějakou dobu byla propuštěna z nemocnice jako stabilní pacient.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY