Výkřik techniky eBook

Fatimma.cz Výkřik techniky Image

INFORMACE

Hledáte knihu Výkřik techniky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Thomas Pynchon? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Výkřik techniky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,69 MB

ISBN: 9788025721742

POPIS
Je jaro roku 2001, v New Yorku rozkvétají hrušně a Maxine Tarnowová, forenzní auditorka, vede své dva syny do školy. Když dorazí do kanceláře, čeká tam na ni kamarád Reg se záhadným případem – je něco shnilého v internetové firmě hashslingrz. Jakmile začne Maxine rozkrývat její podezřelé finanční toky, objevují se na scéně softwaroví kouzelníci ze Silicon Valley, bohaté korporace z Perského zálivu, neevidovaný supertajný agent CIA, ruská mafie i Mossad. Kdo z nich bude mít nakonec na svědomí teroristické útoky z 11. září? Výkřik techniky dává čtenáři na tuto otázku několik odpovědí – jednu paranoidnější a zábavnější než druhou. Výkřik techniky je nejen svérázným literárním kyberpunkem a fenomenologickou úvahou nad povahou reality, ale též temnou noirovou detektivkou, jemným, podprahovým příběhem o nenápadné síle rodiny a v neposlední řadě jazykovou eskamotáží hýřící monstrózně širokou slovní zásobou a obskurní terminologií z nejpodivnějších oborů lidské činnosti – ať už jde o kodérství, hacking, gaming, investiční bankovnictví, komoditní burziánství, forenzní audit, či o slang vojenský, špionážní a policejní, kulinářský, voňavkářský nebo mixologický.
STÁHNOUT ČÍST
Výkřik techniky (Thomas Pynchon) | Detail knihy | ČBDB.cz
Výkřik techniky (Bleeding Edge) - Thomas Pynchon Je jaro roku 2001, v New Yorku rozkvétají hrušně a Maxine Tarnowová, forenzní auditorka, vede své dva syny do školy. Když dorazí do kanceláře, čeká tam na ni kamarád Reg se záhadným případem - je něco shnilého v internetové firmě hashslingrz.
Výkřik techniky by Thomas Pynchon
Román Výkřik techniky je paranoidním labyrintem odkrývajícím s úšklebkem pozadí 11. září 2001. Je jaro roku 2001, v New Yorku rozkvétají hrušně a Maxine Tarnowová, forenzní auditorka, vede své dva syny do školy. Když dorazí do kanceláře, čeká tam na ni kamarád Reg se záhadným případem - je něco shnilého v internetové firmě hashslingrz.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY