Nacisté ve službách USA eBook

Fatimma.cz Nacisté ve službách USA Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nacisté ve službách USA! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nacisté ve službách USA a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Nacisté ve službách USA.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,50 MB

ISBN: 9788074628610

POPIS
Tisíce nacistů, od strážných z koncentračních táborů až po osoby zastávající vysoké funkce v německé Třetí říši, mizely po druhé světové válce na druhou stranu Atlantického oceánu, aby zde začaly v tichosti nový život. Tito lidé, z nichž mnozí figurovali na seznamech válečných zločinců, se ocitli pod ochranou americké vlády, CIA, FBI či armády a pokračovali dál ve své práci coby špioni, odborníci na zpravodajskou činnost nebo špičkoví vědci.Kniha Nacisté ve službách USA nabízí poprvé na základě donedávna tajných dokumentů a rozhovorů s pamětníky ucelený příběh o tom, jak je možné, že řada někdejších nacistů mohla žít ve Spojených státech po dlouhé desítky let jako obyčejní občané. A co umožnilo, že se teprve dlouhá léta po jejich příchodu do země začali soukromí detektivové i vládní vyšetřovatelé snažit o jejich dopadení. I pak se ale někteří z nich těšili ochraně ze strany amerických tajných služeb.
STÁHNOUT ČÍST
Nacisté ve službách USA | Srovnanicen.cz
Kniha Nacisté ve službách USA nabízí poprvé na základě donedávna tajných dokumentů a rozhovorů s pamětníky ucelený příběh o tom, jak je možné, že řada někdejších nacistů mohla žít ve Spojených státech po dlouhé desítky let jako obyčejní občané.
Nacisté ve službách USA - Eric Lichtblau — Kniha.cz
Titul Nacisté ve službách USA - Jak se Spojené státy staly bezpečným útočištěm pro Hitlerovy muže od Lichtblau Eric, 9788074628610 zakoupíte na www.knihacek.cz s velkou slevou a dopravou od 49 Kč.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY