Historie MS a ME v hokeji v České republice eBook

Fatimma.cz Historie MS a ME v hokeji v České republice Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Historie MS a ME v hokeji v České republice! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Historie MS a ME v hokeji v České republice a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Historie MS a ME v hokeji v České republice.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,22 MB

ISBN: 8025101575

POPIS
Při příležitosti Mistrovství světa v hokeji 2004, které opět zavítalo do Prahy, vám autor nabízí ohlédnutí za předcházejícími šampionáty, které se konaly na našem území. Od třetího Mistrovství Evropy a prvního šampionátu u nás v roce 1912 vás postupně bude provázet všemi dalšími a nabídne vám u každého z nich vedle informací i jeho kompletní výsledky, statistiky a tabulky. Na mnoha těchto mistrovstvích zaznamenali naši hokejisté výrazné úspěchy. Spolu s vámi doufáme, že v budoucnosti budou naši hokejisté sbírku mistrovských medailí rozšiřovat.
STÁHNOUT ČÍST
IIHF zveřejnila All-Star tým české hokejové historie ...
Historie MS v hokeji. Mistrovství světa v ledním hokeji se hraje od roku 1920, první tři turnaje byly součástí zimních olympijských her. Nejvíce titulů získal tým SSSR a nástupnického Ruska, společně jich mají 27. Největší počet medailí drží Kanada, a to 50. Čechoslováci a Češi získali 12 titulů a celkem 46 medailí.
MS 2010 (Německo) | Historie mistrovství světa v ledním hokeji
V pátek 7. května totiz naši hráči absolutně vyhořeli s týmem Ruska vedeným největší hvězdou mistrovství útočníkem klubu NHL Ottawa Senators Alexejem Jašinem a po hrozivé prohře 1:6 se rázem české šance na postup mezi nejlepší čtyři celky turnaje výrazně vzdálily.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY