Brána Irkally eBook

Fatimma.cz Brána Irkally Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Brána Irkally! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Brána Irkally a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Brána Irkally.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,54 MB

ISBN: 9788086309453

POPIS
Píše se rok 1662. Po dvou letech na tureckých galejích je z Kornela Báthoryho sotva stín muže, jímž kdysi byl. Zdá se, že bezejmenného otroka čeká už jen smrt. Během obléhání Kréty osmanskou flotilou se však Báthory znovu setkává s tureckým vzdělancem a cestovatelem Evliyou Čelebim. Ten křesťanského rytíře a básníka vykoupí z otroctví a udělá z něj svého pobočníka na cestách. Na rozkaz samotného sultána má Čelebi doprovázet záhadného vezíra Kirmiziho Mustafu do odlehlých končin Sýrie a možná ještě dál, až k ruinám dávnověkých měst hluboko v poušti. Ať už je cílem vezírova tajného poslání cokoli, bude to nebezpečná pouť. Na Čelebiho, Báthoryho a ostatní číhají piráti, vzbouřenci, záhadní zabijáci, a možná i nepřátelé, jimž obyčejná zbraň neublíží.
STÁHNOUT ČÍST
Brána Irkally - Juraj Červenák | Elektronická kniha na Alza.cz
Brána Irkally Červenák Juraj Cena: 179 Kč Brána Irkally Červenák Juraj Cena: 249 Kč 93 % celkové hodnocení 3 hodnocení + 0 recenzí vložit recenzi. jen ohodnotit. Specifikace ...
Brána Irkally - Juraj Červenák | Knihy Dobrovský
O čem je kniha Brána Irkally? Pokračovanie úspešnej knihy Strážcovia Varadína o dobrodružstvách kapitána Báthoryho. Píše sa rok 1662. Po dvoch rokoch na tureckých galejach je z Kornela Báthoryho sotva tieň muža, ktorým kedysi bol. Zdá sa, že bezmenného otroka čaká už len smrť.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY