Já, JůTuber (BOX 1 - 3) eBook

Fatimma.cz Já, JůTuber (BOX 1 - 3) Image

INFORMACE

Hledáte knihu Já, JůTuber (BOX 1 - 3)? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Já, JůTuber (BOX 1 - 3).pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,40 MB

ISBN: 9788075442246

POPIS
Všechny informace o JůTuberech, internetových videích a YouTube konečně pohromadě! Poznej nejznámější české JůTubery, přečti si příběh Manuela Středy a získej tipy, jak natáčet videa, které jinde nenajdeš.Já, JůTuber:Nejen příručka pro mladé JůTubery, kteří propadli fenoménu internetových videí. Prozrazuje tipy a triky od těch nejúspěšnějších českých YouTuberů. Nakoukněte jim pod pokličku! Získejte zákulisní informace o svých oblíbencích! Jak správně natočit video a jak získat co nejvíce odběratelů? Jak se dá vydělat na YouTube a jak se prosadit? Celý internetový videosvět v jedné knížce! A k tomu ještě něco navíc ;)Já, JůTuber 2:Staň se hvězdou internetu! JůTubeři už podruhé :) Nahlédněte do světa internetových videí i do soukromí našich úspěšných jůtuberů! Chcete vědět, jak začínal Expl0ited a kde čerpá inspiraci Makyna016? Proč Martin Rota vylezl na Kilimandžáro? Existuje challange, kterou by Fallenka nepřijala a co dělá House z MinecraftBox CZ když nehraje hry? V pokračování úspěšného bestselleru se dozvíte i to, jestli se Manuel Středa stane hvězdou YouTube...Já, JůTuber 3:Poznej svoje jůtuberské hvězdy! Už potřetí vám ukážeme to nejlepší ze světa internetových videí! Co je Vadakův životní sen? Kdy dostala první pusu Míša z kanálu Stylewithme? S kým by jednou rád natáčel DenisTV a jak sama sebe popisuje Týnuš Třešničková? To a ještě mnohem víc se dočtete ve třetí knížce Já, JůTuber! Nechybí ani pokračování příběhu Manuela Středy, ze kterého je teď středoškolák, a super tipy jak na videa a YouTube od multikanálové sítě Tubrr. Já, JůTuber je zkrátka fenomén, který musí mít každý, kdo chce ve světě internetu něco znamenat ;)
STÁHNOUT ČÍST
Já, JůTuber 1-3 BOX | Albatros media - CooBoo
Já, JůTuber 1-3 BOX. ... tipy a triky na natáčení a ještě mnohem víc ve třech dílech knihy Já, JůTuber. Přečtěte si příběh Manuela Středy, poznejte své oblíbené JůTubery jinak a nakoukněte pod pokličku fenoménu YouTube. Tohle nikde jinde nenajdete!
Já, JůTuber 1-3 | KNIHCENTRUM.cz
Já, JůTuber 1-3 BOX. sepsáno JůTubery. Všechny informace o JůTuberech, internetových videích a YouTube konečně pohromadě! Poznej nejznámějš... 848 Kč 678 Kč Já, JůTuber 3. sepsáno JůTubery. Poznej další jůtuberské hvězdy! Už potřetí tě zavedeme do světa internetových videí!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY