Dvojčata eBook

Fatimma.cz Dvojčata Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dvojčata! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dvojčata a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Dvojčata.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,41 MB

ISBN: 9788024923604

POPIS
Isolte a Viola jsou dvojčata. Jako děti byly neoddělitelné, ale dospěly ve dvě naprosto odlišné osobnosti: Isolte je úspěšná novinářka pracující pro módní časopis, zatímco Viola je zoufale nešťastná a už léta bojuje s anorexií. Co se stalo, že se jejich cesty nyní ubírají tak odlišnými směry? Když začnou obě vyprávět o tragédii, která se odehrála během jednoho polozapomenutého léta, z minulosti se postupně začne vynořovat děsivé tajemství, které hrozí, že jim nenávratně zničí i jejich dospělé životy… Velmi očekávaný románový debut britské autorky, balancující na pomezí milostného příběhu a psychologického thrilleru.
STÁHNOUT ČÍST
Světové obchodní centrum - Wikipedie
Dvojčata jsou dva jedinci, kteří vznikli zmnoženým těhotenstvím u člověka nebo u savců rodících obvykle jen jedno mládě. Dvojčata mohou být jednovaječná (identická), nebo dvojvaječná. Pro vícečetné sourozence narozené v týž den (vícerčata) se pak užívají označení trojčata, čtyřčata, paterčata atd.
Jednovaječná a dvouvaječná dvojčata
Dvojčata lze porodit vaginálně v případě, že první dítě naléhá na porodní cesty hlavičkou a druhé dvojče není v příčné poloze. Nová kanadská studie naznačuje, že v případě zdravého dvojčetného těhotenství, příznivého postavení plodů a porodu blízko termínu je porod vaginální cestou stejně bezpečnou ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY