Italská mafie a její podnikání eBook

Fatimma.cz Italská mafie a její podnikání Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Italská mafie a její podnikání! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Italská mafie a její podnikání a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Italská mafie a její podnikání.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,23 MB

ISBN: 807325008X

POPIS
Kniha ukazuje, jak novodobá mafie dokáže využít svůj podnikatelský potenciál i v moderní tržní ekonomice především tím, že se podílí na světovém obchodu s drogami. Autor se zabývá třemi vývojovými stadii mafie – jejím tradicionalistickým obdobím, následnou krizí, kterou mafie procházela během prvních poválečných let italské transformace, a mafií dneška. Dílo také komplexně představuje širší problematiku italského jihu, organizovaného zločinu a upozorňuje na důležité aspekty modernizace společnosti na jedné straně a na její zaostalost na straně druhé.
STÁHNOUT ČÍST
Italská mafie kniha — tato kniha vypráví o výjimečných ...
Arlacchiho kniha je dnes již klasickou prací o fenoménu italské mafie, jež byla přeložena do řady světových jazyků. Jak autor sám v úvodu předesílá, jejím hlavním cílem není hledat kořeny italské mafie či studovat její dějiny.
Italská mafie se vrhla na zelené podnikání
Mafie, často označovaná „skutečnými pány" Itálie jako Cosa Nostra („naše věc"), je tajná společnost vzniklá v polovině 19. století na Sicílii.Její odnož se objevila ke konci 19. století na východním pobřeží Spojených států společně s vlnou italských imigrantů.Členové mafie byli vždy jen muži. Moc mafie ve Spojených státech vrcholila v průběhu 20 ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY