Drak Jeho Veličenstva eBook

Fatimma.cz Drak Jeho Veličenstva Image

INFORMACE

Drak Jeho Veličenstva je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Naomi Noviková. Přečtěte si s námi knihu Drak Jeho Veličenstva na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Drak Jeho Veličenstva.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,21 MB

ISBN: 8072039040

POPIS
V prvním dílu trilogie se líčí, jak loď anglického krále zajme francouzskou fregatu a uchvátí její cenný náklad, nevylíhlé dračí vejce. Osud kapitána Willa Laurence v tu chvíli nabere nový směr: stane se letcem a opatrovníkem vylíhlého draka pojmenovaného Temeraire. Mezi oběma se vyvine skutečné přátelství na život a na smrt. Draci totiž nejenže mluví jako lidé, ale stejně jako oni vládnou rozumem. Temerairova ušlechtilá povaha a rozum mu pomáhají čelit úskalím nejen v boji, ale především při překonávání překážek, které se jemu i jeho pánovi staví do cesty.
STÁHNOUT ČÍST
Recenze Drak Jeho Veličenstva -- Temeraire 1. díl Naomi ...
Drak jeho veličenstva je veľmi príjemné čítanie a hoci príbeh je veľmi jednoduchý a napísaný jednoduchým jazykom a nebyť vhodne zvolenej úpravy (tvrdá väzba, hrubý papier, veľké písmená) išlo by o veľmi útlu knižku, vôbec neľutujem tích horibilných vyše 400 Sk, ktoré ma vyšla tu na Slovensku.
Drak Jeho Veličenstva - Knihkupectví PAPYRUS
Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Drak Jeho Veličenstva -- Temeraire 1. díl Naomi Noviková. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY