Temná aréna eBook

Fatimma.cz Temná aréna Image

INFORMACE

Temná aréna je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Mario Puzo. Přečtěte si s námi knihu Temná aréna na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Temná aréna.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,11 MB

ISBN: 802421170X

POPIS
Tento první román světoznámého prozaika se odehrává v poválečném Německu. Je to období norimberského procesu a okupačních zón, ale i doba nových možností pro poctivé i podnikavce bez skrupulí. Americký voják Walter Mosca se obohacuje obchodem na černém trhu. Válka udělala z tohoto 23letého mladíka drsného muže spoléhajícího jen na vlastní sílu. Jediným, na kom lpí, je něžná milující Hella, s níž má syna; když ji však tragicky ztrácí, nezadrží ho už nic na cestě násilí, na kterou se dal... Německá kritika označila Temnou arénu za nejlepší americký román o životě v poválečném Německu. Puzo v něm vykreslil události moderní historie i osudy hrdinů přesvědčivě a realisticky.
STÁHNOUT ČÍST
Temná aréna: Puzo Mario - iReferaty.cz
Temná aréna je prvotina Maria Puza. Neodehrává se ve Spojených státech, ale v poválečném Německu okupovaném Američany. Ačkoli mě knížka vysloveně nenadchla, podává podle všeho velmi věrný obraz života ve válkou zničeném Německu.
Kniha: Temná aréna (Mario Puzo) | Martinus
Temná aréna [TV hra] Nahrát obrázek. Žánr: drama. Země: Československo. Rok: 1988. Délka: 103 minut „Dramatický příběh mladé dvojice z prvních poválečných měsíců v poraženém Německu." ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY