Hrdinové eBook

Fatimma.cz Hrdinové Image

INFORMACE

Hledáte knihu Hrdinové? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je Paul Johnson? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Hrdinové.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,21 MB

ISBN: 9788087029428

POPIS
Co je to hrdinství? Má hrdinství budoucnost? ptá se ve své nejnovější knize přední britský historik Paul Johnson. Abychom si uvědomili, jak je tato otázka složitá, líčí strhující osudy tří desítek osobností v západních dějinách, které pokládá z toho či onoho důvodu za hrdiny. O co víc je v některých případech jeho výběr hrdinů překvapivý, o to zajímavější čtení kniha nabízí.
STÁHNOUT ČÍST
Hrdinové - Řecká Mythologie
Hrdinové jsou samostatný román, který volně navazuje na trilogii První zákon. Jedním z hlavních tahounů děje se stává Bremer dan Gorst, který v roli královského pozorovatele, komentuje dění na bojišti i mimo něj. V určitém smyslu tak nahrazuje Gloktu, avšak jeho komentáře nejsou zdaleka tak břitké.
Hrdinové - Danielle Steel | Databáze knih
S Clintem Eastwoodem navázal na úspěšnou spolupráci o dva roky později ve válečné komedii Kellyho hrdinové. Tento snímek lze dnes zařadit mezi divácky nejoblíbenější válečné komedie především díky skvělému hereckému obsazení, vtipným hláškám a černému humoru, který vystihuje nesmyslnost války. (Česká televize)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY