Všechno bylo jinak eBook

Fatimma.cz Všechno bylo jinak Image

INFORMACE

Všechno bylo jinak je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Viktor Suvorov. Přečtěte si s námi knihu Všechno bylo jinak na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Všechno bylo jinak.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,35 MB

ISBN: ",

POPIS
Kdo začal druhou světovou válku? Viktor Suvorov ve své knize krok za krokem vyvrací obecně známý průběh historických událostí spojených s 22. červnem 1944. Využívá při tom přístupné a známé publikace o druhé světové válce, především z pera sovětských historiků a vojenských činitelů. Výsledkem je šokující analýza skutečnosti, že Sovětský svaz od roku 1939 naprosto cílevědomě připravoval útočnou válku v rámci „osvobozujícího pochodu“ Evropou.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Všechno bylo jinak (Viktor Suvorov) | Martinus
Prezidentův kancléř Vratislav Mynář je přesvědčen o tom, že při domácí zabijačce prasete dodržel předpisy platné ve stavu nouze. Odmítl, že by pořádal zabijačku s hostinou, šlo podle něj o sanitární porážku prasete a jeho rozporcování. Testy na koronavirus, které účastníci porážky absolvovali, si podle něj koupila jeho lékařka.
Záhadná smrt Jiřího Hrzána (†41): Všechno bylo jinak! Kdo ...
Německá říše vzala na své bedra všechno . Přijde mi že to takhle musí prostě být je to to samé citlivé téma jako Židé a holocaust a koncentrační tábory jo bylo to hrozný ale litoval někdy Němce německé ženy a děti se znásilnění zabití a já nevím co všechno .
SOUVISEJÍCÍ KNIHY