Jak přemáhat zlo eBook

Fatimma.cz Jak přemáhat zlo Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak přemáhat zlo! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak přemáhat zlo a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Jak přemáhat zlo.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,13 MB

ISBN: 9788087606100

POPIS
Sobectví, zloba, rozhořčení, odplata… Příliš často podléháme těmto reakcím, bez přemýšlení, když proti nám lidé hřeší.I když si uvědomujeme, že bychom takto reagovat neměli vůči svým rodinným příslušníkům, sousedům, spoluvěřícím, spolupracovníkům nebo nepřátelům, vyvstává otázka: jak bychom měli reagovat?
STÁHNOUT ČÍST
Jak premahat zlo adams e jay | Sleviste.cz
Jak na hněv pohlíží většina lidí a jak by nás to mohlo ovlivnit? ... 16 Ať už proti nám Ďábel zosnuje cokoli, budeme-li ‚přemáhat zlo dobrem', může to na druhé zapůsobit příznivě. Podívejme se, co se stalo na jednom z tichomořských ostrovů. Jeden tamní sbor si pronajal sál na Památnou slavnost.
Ovládej hněv a tak „přemáhej zlo" — ONLINE KNIHOVNA ...
Jak přemáhat zlo. Sobectví, zloba, rozhořčení, odplata… Příliš často podléháme těmto reakcím, bez přemýšlení, když proti nám lidé hřeší. I když si uvědomujeme, že bychom takto reagovat neměli vůči svým rodinným příslušníkům, sousedům, spoluvěřícím, spolupracovníkům nebo nepřátelům, vyvstává ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY