Chuťovky a malá pohoštění eBook

Fatimma.cz Chuťovky a malá pohoštění Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Chuťovky a malá pohoštění! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Chuťovky a malá pohoštění a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Chuťovky a malá pohoštění.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,72 MB

ISBN: 8072346943

POPIS
Koktejl z krevet byl dlouho nejpopulárnějším a často také jediným předkrmem, který jste si mohli v lepší restauraci vybrat. Doba se změnila a naše kuchyně dostala mezinárodní příchuť.Jaké dobroty můžete ochutnat podle této kuchařky plné kreativních předkrmů a malých pohoštění? Třeba pšeničný bulgur s grilovanými paprikami, středomořskou špenátovou roládu s bylinkami a olivovým pestem nebo specialitu japonské kuchyně kuře yakitori. Možná vám zachutnají slané tyčinky obalené parmskou šunkou a řeřichou nebo kořeněná kuřecí křidélka s pomerančem. Přejdeme rovnou k hlavnímu chodu, nebo si dáme další předkrm?
STÁHNOUT ČÍST
REBO productions: Chuťovky a malá pohoštění - bazar ...
K silvestrovským oslavám patří kromě dobré zábavy a pití také výborné pohoštění. Tím, že letošní oslava příchodu nového roku připadá na všední den a ne všichni mají možnost dovolené, a tedy dostatek času na přípravu, máme pro vás několik tipů na rychlé a přitom výtečné chuťovky.
Chuťovky a malá pohoštění - EasyBuy.cz - Levné knihy a DVD
Chuťovky a malá pohoštění - inspirace pro každý den. Celkové hodnocení ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY