Táborsko z nebe eBook

Fatimma.cz Táborsko z nebe Image

INFORMACE

Hledáte knihu Táborsko z nebe? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Martina Grznárová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Táborsko z nebe.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,58 MB

ISBN: 9788088259602

POPIS
Víte, jak vypadá Táborsko z ptačí perspektivy? Zdobí je třpytivé hladiny vodních ploch a proplétajících se řek. A jak vypadají pozůstatky hradu spojeného s Janem Husem? To vše a mnohem více se dozvíte v této knize!Prohlédněte si neobvyklým pohledem z nebe historické jádro Tábora, Bechyňskou bránu, poutní místo - kostel Nanebevzetí Panny Marie v Klokotech, Harfový most přes rybník Jordán, řeku Lužnici, pískovnu u Veselí nad Lužnicí, Vlkovský rybník, Soběslav s okrouhlou věží Hláska, obec Dírnou, Chrbolín, Šebířov, Hlasivo, Bečici, Řepeč, města Planá nad Lužnicí, Sezimovo Ústí, Chýnov, Jistebnice, Bechyně, vilu Edvarda Beneše v Sezimově Ústí, zříceninu Kozí hrádek nebo Borotín, zámek Jistebnice nebo Bechyně a spoustu dalších zajímavých míst v tomto regionu.
STÁHNOUT ČÍST
Taborsko z nebe | Sleviste.cz
https://www.kosmas.cz/knihy/272539/taborsko-z-nebe/
Táborsko z nebe | Creative Business Studio
„Táborsko z nebe bude již pátou knihou Jihočeského kraje, kterou CBS Nakladatelství připravuje. Edice knih čítá již na 32 titulů, knihy vznikají postupně, každý okres bude mít během dvou let svoji knihu s leteckými fotografiemi," říká Blanka Imramovská, obchodní ředitelka nakladatelství.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY