Antarktida: Zmrtvýchvstání eBook

Fatimma.cz Antarktida: Zmrtvýchvstání Image

INFORMACE

Antarktida: Zmrtvýchvstání je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jeremy Robinson. Přečtěte si s námi knihu Antarktida: Zmrtvýchvstání na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Antarktida: Zmrtvýchvstání.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,38 MB

ISBN: 9788073814588

POPIS
Nový temný světadíl hrůzy. Svět zápolí o nárok na nový kontinent… Zemská kůra se vlivem geologických posunů přemísťuje, dochází k přesunům světadílů a umírá spousta lidí. Svět se potýká s globální katastrofou a snaží se postarat o miliardy lidí bez domova. Jako nová naděje se rysuje. Antarktida, která náhle roztála a stala se vzkvétající oázou. Světové velmoci se místo vedení světové války, kterou by žádná země nevydržela, uchylují k soupeření o dosažení centra Antarktidy. Tři vítězové soutěže si kontinent rozdělí.
STÁHNOUT ČÍST
Robinson Jeremy - knihkupectví Beletrie.eu
Antarktida - Zmrtvýchvstání (2009, J. Robinson) Apokalypsa Z: Začiatok konca (2015, M. Loureiro) Archiv (2014, V. Schwab) Aréna jedna - Otrokáři (2012, M. Rice)
Dystopie - Antiutopie | seznam knih | Databáze knih
Antarktida: Zmrtvýchvstání. Kdo napsal knihu Antarktida: Zmrtvýchvstání? Autorem je Jeremy Robinson. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY