Krásná a fit i po 40 eBook

Fatimma.cz Krásná a fit i po 40 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Krásná a fit i po 40! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Krásná a fit i po 40 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Krásná a fit i po 40.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,23 MB

ISBN: 9788024725956

POPIS
Možná se to nezdá, ale začlenit zdravý životní styl do běžného života nemusí být až tak těžké. Zkuste se spolu s námi vydat na cestu za harmonickým životním stylem. Cítit se dobře, jíst a pít pravidelně, udržovat tělo v kondici správným cvičením, relaxovat a žít naplno - to všechno jsou hlavní myšlenky této publikace. Vždyť pouze ten, kdo do svého života začlení zdravou a vyváženou stravu, pravidelné cvičení, aktivně strávený volný čas a především... své přátele, zůstane s větší pravděpodobností zdravý a atraktivní i po čtyřicítce.
STÁHNOUT ČÍST
Ako byť krásna a zdravá aj po 40tke a ako zvládnuť ...
Krásná ve 20, 40 i 60 letech - velká proměna našich čtenářek. 15. ... Po nanesení správného odstínu make-pu se paprskovitě pod oko nanese rozjasňovač ve štětci a lehce se poklepem zapracuje do podkladu. Nezapomeňte přepudrovat! Vizážistka poradila Janě jak na kruhy pod očima.
Žena 40+ už ví, co od života chce. Je soběstačná, krásná a ...
Tělo ženy v padesáti potřebuje jinou zátěž a jídelníček než ve třiceti. Co vám dřív dělalo dobře, může po deseti letech škodit. Jak tedy zůstat fit ve 30, 40, 50 i 60 letech? Přinášíme tipy odborníků.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY