Indigové děti eBook

Fatimma.cz Indigové děti Image

INFORMACE

Indigové děti je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jan Tober. Přečtěte si s námi knihu Indigové děti na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Indigové děti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,34 MB

ISBN: 9788073366964

POPIS
Indigové dítě je chlapec nebo děvče, které vykazuje nové a neobvyklé psychologické atributy, odhalující vzorec chování, jenž ještě nebyl zdokumentován. Tento vzorec má mimořádné a jedinečné faktory, které znova volají po tom, aby rodiče a učitelé změnili přístup k péči a výchově těchto dětí, aby jim pomáhali dosáhnout rovnováhya harmonie v životě a aby je naučili vyhýbat se frustraci.
STÁHNOUT ČÍST
INDIGOVÉ A KŘIŠŤÁLOVÉ DĚTI | CESTY K SOBĚ - internetové ...
Indigové děti se nerodí jen tak. Mají tu velice důležitý úkol. Řekla bych, že se rodí právě včas, do uspěchané doby, doby plné neštěstí a nešťastných lidí. Jsou tu od toho, aby pomohly světu. Prakticky můžeme říci, že jsou seslány na Zem, jako Andělé. Nebudou šťastné, když budou pomáhat v jedné oragizaci ...
Indigové, krištáľové a dúhové deti | DÚHA DUŠE
Indigové děti je označení pro ty děti, které mají paranormální schopnosti, jako například čtení myšlenek. Tyto děti také "vědí", odkud jsou a kdo jsou. Mají zvláštní charakteristiku, a proto potřebují jiné jednání s nimi, jinou výchovu a více pochopení, aby mohly dosáhnout rovnováhy v životě a soulad s ním.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY