Střelnice eBook

Fatimma.cz Střelnice Image

INFORMACE

Hledáte knihu Střelnice? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Ivan Wernisch? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Střelnice.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,87 MB

ISBN: 9788075580993

POPIS
Bác a bác! A vše se třese ve starém plechovém lese, celé dny a celé roky sypou se do lesa roky, je tu broků po kolena.Slavná Wernischova báseň Střelnice vychází v Meandru v rozšířené verzi jako leporelo s krásnými ilustracemi malovanými na plech úspěšné ilustrátorky Ester Nemjó. Plechová střelnice, ve které se všechno třese a rachotí a vykukují z ní na nás stále další lesní zvířátka, si o toto barevné a malebné zpracování pro nejmenší přímo říkala.
STÁHNOUT ČÍST
Střelnice Malý Újezd
Střelnice Placy. Střelnice Placy je jednou z nejdelších veřejně přístupných střelnic v České republice. Nejdelší střeliště je určeno především pro střelbu z opakovacích kulovnic s optickými zaměřovači až do vzdálenosti 500 metrů.Na střelnici jsou ale další tři střeliště - stometrové a dvě padesátimetrové.
Střelnice JIMI | Krytá střelnice pro kluby a veřejnost
Naše střelnice NENÍ organizátorem těchto střeleb a tudíž nemůžeme jakkoliv zasahovat do objednávek na tyto střelby (objednání, omluvy, pozdější příjezdy atd.). Kontaktujte POUZE organizátora, což je NK TEAM. Upozornění! Po dobu trvání epidemie je střelnice v omezeném provozu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY