Časodějové: Číselné jméno eBook

Fatimma.cz Časodějové: Číselné jméno Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Časodějové: Číselné jméno! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Časodějové: Číselné jméno a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Časodějové: Číselné jméno.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,76 MB

ISBN: 9788025336144

POPIS
Čtvrtý díl nejúspěšnější ruské fantasy série o kouzelnících, kteří čarují s časemVe čtvrtém díle ságy o kouzelnících, kteří umí čarovat s časem, budou klíčníci hledat Rozeklaný zámek… Vasilisa začala konečně studovat skutečné časodějnictví. Na Černovílu – zámku Královny temných víl zdokonaluje po boku své kamarádky Bouře své bojové schopnosti. Doba je zlá a je potřeba, aby se uměla postarat sama o sebe. Feš se Vasilise stále vyhýbá, zato Mark se podezřele snaží vloudit do její přízně. Vasilisa netuší, že chce na Astragorovo přání zjistit její číselné jméno. Klíčníci se chystají prohledat komnaty Rozeklaného zámku, k nimž mají klíče. Nejsou však sami, o odhalení tajemství usiluje celá řada mocných časodějů. Podaří se klíčníkům najít tajemnou Černou komnatu? Usmíří se Vasilisa s Fešem? Vyhraje tempohoničku se svým Lunoptákem Sněženkou? Objeví znovu svůj vzácný dar – časový flér?
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Časodějové - Číselné jméno - Natalja Ščerba | Dobré ...
Kupte knihu Časodějové: Číselné jméno od Natalja Ščerba na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
Časodějové Číselné jméno - Natalja Ščerba | Kniha na Alza.cz
Časodějové Číselné jméno od Natalja Ščerba v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY