Zprávy z pelíšku eBook

Fatimma.cz Zprávy z pelíšku Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zprávy z pelíšku! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zprávy z pelíšku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Zprávy z pelíšku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,96 MB

ISBN: 9788020454287

POPIS
Jednoduché vyprávění je určeno nejmenším čtenářům. Společně s hravým štěňátkem, které objevuje svět, se seznámí s radostmi, ale i se strastmi obyčejného psího života. Štěňátko poznává, jak je důležité mít svůj pelíšek a svoji misku. Zjišťuje ale také, že to vůbec nejdůležitější je domov a milující rodina, vlastně smečka.Kniha je určena pro čtení genetickou metodou.
STÁHNOUT ČÍST
Zprávy z pelíšku - Daniela Krolupperová | KOSMAS.cz - vaše ...
Zprávy z pelíšku Jednoduché vyprávění je určeno nejmenším čtenářům. Společně s hravým štěňátkem, které objevuje svět, se seznámí s radostmi, ale i se strastmi obyčejného psího života. Štěňátko poznává, jak je důležité mít svůj pelíšek a svoji misku. Zjišťuje ale také, že to vůbec ...
Soutěž o knížku Zprávy z pelíšku | Vaše soutěže
Zprávy z pelíšku. Daniela Krolupperová. Jednoduché vyprávění je určeno nejmenším čtenářům. Společně s hravým štěňátkem, které objevuje svět, se seznámí s radostmi, ale i se strastmi obyčejného psího života.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY