O modrém světle eBook

Fatimma.cz O modrém světle Image

INFORMACE

Hledáte knihu O modrém světle? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Daniela Krolupperová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: O modrém světle.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,48 MB

ISBN: 9788026207054

POPIS
V poutavém a napínavém „příběhu v příběhu“ se seznámíme s vyprávěním o chlapci Otíkovi, který nerad čte a nemá vztah ke knížkám. Dostal však pohádkový příběh o modrém světle a chtěl by se dozvědět, jestli mládenec Jaromír zlomí moc kouzla, jímž mu zlý černokněžník ukradl zrak. Otíkovu zvědavost navíc zvyšuje skutečné modré světlo v okně protějšího domu. Přemůže Jaromír hrozné kouzlo a podaří se Otíkovi překonat těžkosti při čtení? A jak je to se záhadou modrého světla?Současně s líčením dětského objevování přitažlivosti knížek autorka postupně rozvíjí pohádkový děj, v němž se tajemně proplétá skutečnost z Otíkova okolí a děj pohádky o boji s nezdarem a zlými kouzly.
STÁHNOUT ČÍST
Čtěte s námi Jackovi - Knihovna Dobříš
Podobnou záhadu řeší i Otík, hlavní hrdina pohádkového příběhu O modrém světle, pocházející z pera spisovatelky Daniely Krolupperové.Pokud vám toto jméno něco říká, možná si vzpomenete na moji dříve uveřejněnou recenzi o autorčině zimně laděném příběhu - Polární pohádce.Ale nyní zpátky k Otíkovi a záhadnému modrému světlu.
O modrém světle | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách
O modrém světle - 8. kapitola; Written by Knihodal. Related Posts. Velká nabídka e-knih a interaktivních knih pro děti. Iniciativa Knihovny proti viru Vám nabízí spoustu věcí ke čtení, otevřete na https://protiviru.knihovny.cz. Výtvarná dílna s Jíťou online.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY