Toskánsko eBook

Fatimma.cz Toskánsko Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Toskánsko! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Toskánsko a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Toskánsko.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,88 MB

ISBN: 9788075084682

POPIS
Zbrusu nový průvodce za romantikou vám pomůže naplánovat dovolenou snů. Představte si kopce osázené vinicemi nebo olivovníky, řady cypřišů čnících do výše, kláštery, středověké vesničky, hrdě vyhlížející města. Půvab tomuto regionu dodává i jemné světlo. Zažijte neopakovatelné prázdniny pod toskánským sluncem! Průvodce nabízí výběr těch nejkrásnějších míst. Oceníte také mapky měst i podrobnou rozkládací mapu Florencie a Toskánska.Obsah:Srdeční záležitosti: abyste nepřišli o nic zajímavého.Prohlídka regionu za 4 nebo 7 dní. Výběr nejkrásnějších míst.Přes 190 tipů, kde se dobře najíst a napít, kde nakoupit, kam si zajít večer a kde se ubytovat.Užitečné rady a informace na cesty, stručný česko-italský slovníček.Podrobná rozkládací mapa Florencie a silniční mapa Toskánska.
STÁHNOUT ČÍST
Toskánsko: úrodná pohádková krajina | Magazín Radynacestu.cz
Toskánsko, to je synonymum krásy, harmonie a pohody. Je to kraj požehnaný nejen nádhernou, rozmanitou a zároveň kultivovanou přírodou, ale také bohatě oplývající uměním a kulturou. Ne nadarmo je právě Toskánsko považováno za kulturní srdce Itálie.
Rekreační dům Toskánsko, Rodinný dům Fivizzano
Toskánsko (italsky Toscana [toskaːna] IPA) je kraj ve střední Itálii.Sousedící na jihu s Laziem, s Umbrií a Marche na východě, Emilií-Romagnou a Ligurií na severu a Tyrhenským mořem na západě. Region má rozlohu 22 990 km², 3,7 miliónu obyvatel a dělí se na 10 provincií. Toskánsko je kraj proslulý uměním, historií, působivou scenérií a také významnou produkcí vína.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY