Vše o úsporách energie eBook

Fatimma.cz Vše o úsporách energie Image

INFORMACE

Hledáte knihu Vše o úsporách energie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Vše o úsporách energie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,89 MB

ISBN: 977135917240

POPIS
Publikace Vše o úsporách energií je určena pro všechny, kteří touží nejen po pěkném, příjemném a pohodlném, ale i po úsporném bydlení. Prozradí čtenářům, jak snížit spotřebu energie v domácnosti. Dozvědí se, jaký systém vytápění zvolit, odkud vzít teplou vodu, jaké jsou možnosti chlazení a větrání, stejně jako to, jak si zařídit dům nebo byt tak, aby byl jeho provoz energeticky co nejméně náročný. Publikace se může stát pomůckou i pro ty, kteří se rozhodli stavět rodinný dům – naleznou zde informace o stavebních materiálech, energeticky úsporném bydlení či alternativních zdrojích a o možnostech jejich využití.
STÁHNOUT ČÍST
Vše o úsporách energie - - Megaknihy.cz
Vše o topení/proč EVO Topné systémy, radiátory, energie, úsporné vytápění. Proč topení EVO® Určitě Vás zaujme vysoká
Infotherma 2019 je za dveřmi | Tvstav.cz - stavební portál
116 Kč Vše o úsporách energie 1/2011 Formát: Brožovaná Zboží lze zakoupit pouze v E-SHOPU. Pro ty, kteří touží nejen po pěkném, příjemném a pohodlném, ale i po úsporném bydlení je určená publikace Vše o úsporách energie.Ta čtenářům prozradí, jak snížit spotřebu energie v domácnosti.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY