Předehra k Duně: Atreidové eBook

Fatimma.cz Předehra k Duně: Atreidové Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Předehra k Duně: Atreidové! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Předehra k Duně: Atreidové a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Předehra k Duně: Atreidové.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,42 MB

ISBN: 8073840273

POPIS
Syn předčasně zesnulého Franka Herberta Brian se spojil s Kevinem J. Andersonem, autorem proslulých děl Star Wars a Akta X, aby v knize Předehra k Duně: Atreidové popsali události, odehrávající se přibližně třicet let před začátkem Duny, milostný příběh Paulových rodičů, vyslání planetologa Pardota Kynese na Arrakis, a zejména důvody pro ničivou nenávist mezi rodem Atreidů a rodem Harkonnenů. Knížka obohacena o příběhy dalších známých postav se opět rozrostla v plastický, mnohovrstevný příběh, který je Franka Herberta hoden. A navíc se zase můžeme těšit: oba autoři už pracují na dalším pokračování pod názvem Předehra k Duně: Harkonnenové.
STÁHNOUT ČÍST
Predehra k Dune - Atreidove | Aukro
Kniha navazuje na předchozí román Předehra k Duně: Atreidové. Příběh pouštní planety Arrakis přes předčasnou smrt svého autora nekončí. Zájem čtenářů si vynutil, aby se syn Franka Herberta Brian spojil s Kevinem J. Andersonem a postavy známé ze stránek Duny opět oživil.
Předehra k Duně: Corrinové - Kevin James Anderson ...
1. kniha v sérii Předehra k Duně. O čem je kniha Předehra k Duně: Atreidové? První kniha trilogie Předehra k Duně. Příběh pouštní planety Arrakis přes předčasnou smrt svého autora nekončí. Zájem čtenářů si vynutil, aby se syn Franka Herberta Brian spojil s Kevinem J. Andersonem a postavy známé ze stránek Duny opět ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY