Kacíř a čarodějka eBook

Fatimma.cz Kacíř a čarodějka Image

INFORMACE

Hledáte knihu Kacíř a čarodějka? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Philippa Gregory? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Kacíř a čarodějka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,52 MB

ISBN: 9788073216658

POPIS
Píše se rok 1453 a vše nasvědčuje tomu, že se blíží konec světa.Klášterní novic Luca Vero je na rozkaz tajemného cizince uprostřed noci zburcován a odvlečen ze své cely. Cizinec jej nejprve obviní z kacířství, aby mu nahnal strach a pak jej vyšle na dlouhou cestu Evropou, kde má Luca, mimořádně nadaný mladík, hledat stopy Ďábla a vykonávat soud nad zběhlými křesťany.Lukova první cesta vede do kláštera Lucretili, kde se setkává s mladičkou abatyší Isoldou, jež se právě ocitla v nesnázích: V klášteře je proti své vůli – poslal ji sem bratr, aby se mohl zmocnit jejího dědictví a navíc jeptišky začaly trpět podivnými vizemi, chodily ve spánku a na těle se jim objevily krvácející rány. Isolda je obviněna, že je očarovala temnou magií a má být upálena jako čarodějnice. Luca ale hledá pravého viníka…Hrdinové tohoto příběhu čelí nejtemnějším hrůzám středověku – černé magii, vlkodlakovi i šílenství. Na cestě však nacházejí také pravdu, přátelství a dokonce lásku.
STÁHNOUT ČÍST
Řád temnot - Kacíř a čarodějka : Seznam knih
Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.
Řád temnot 1 - Kacíř a čarodějka - Philippa Gregory ...
Philippa Gregory v online antikvariátu TrhKnih.cz - kupte nebo prodejte knihy
SOUVISEJÍCÍ KNIHY