Osobní přeprava eBook

Fatimma.cz Osobní přeprava Image

INFORMACE

Osobní přeprava je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Lubomír Zelený. Přečtěte si s námi knihu Osobní přeprava na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Osobní přeprava.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,71 MB

ISBN: 9788073572662

POPIS
Publikace je určena širokému okruhu zájemců o problematiku osobní přepravy, a to jak z řad operátorů, tak i jejich zákazníků. Užitek přinese nejen studentům vysokých a vyšších škol, zabývajících se problematikou osobní dopravy, ale také těm absolventům škol, jejichž dřívější studium tyto otázky neobsahovalobuď vůbec, anebo v podobě dnes již neaktuální. Kniha svým zaměřením zrcadlově doplňuje „Nákladní dopravu a zasílatelství“, vydanou v ASPI, a. s. v roce 2005.Vychází ze solidně rozpracované aktuální teorie a nevyhýbá se širším vazbám, k jejichž promýšlení dává základy svým systematickým a přehledným uspořádáním i uspořádaným, věcným a konstatačním stylem. Způsob zpracování publikace klade důraz nejen na srozumitelné předání informací, ale ponechává zároveň prostor pro možnost vlastního hodnocení situace a vytvoření osobního názoru.
STÁHNOUT ČÍST
Osobní přeprava - Autodoprava Fráňa | Osobní přeprava
Profesionální osobní přeprava nejen na letiště Brno, Praha, Vídeň, Bratislava. Nechte se hýčkat profesionálními osobními řidiči. Jsme Transportservis Brno.
Osobní přeprava - Václav Fibich Osobní přeprava
Osobní přeprava vyžaduje osobitý přístup. Našich služeb využívá mnoho nadnárodních firem sídlících na území Brna, ale i mimo něj. Za dobu naší existence, jsme však měli možnost zajišťovat přepravu i důležitým a světově známým osobnostem, zejména působícím ve světě showbusinessu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY