Naruto 16: Poslední boj eBook

Fatimma.cz Naruto 16: Poslední boj Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Naruto 16: Poslední boj! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Naruto 16: Poslední boj a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Naruto 16: Poslední boj.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,38 MB

ISBN: 9788074492327

POPIS
Boje vrcholí a Skrytá listová se zvolna probouzí z noční můry. Nepřítel ustupuje a Naruto se s přáteli vítězně vracejí. Ale není to veselý návrat. Po hanebné zradě a vpádu cizích nindžů zůstává mnoho zraněných a Konoha pohřbívá své mrtvé. Jakoby to nestačilo, ve vesnici se záhy objevují dva podivní návštěvníci a klíč k Sasukeho minulosti je najednou prakticky na dosah. Kdo jsou tito cizinci a po čem pátrají v otřesené vesnici?
STÁHNOUT ČÍST
Naruto 16: Poslední boj — CREW
Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Naruto 16 - Poslední boj - Kišimoto, Masaši. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru.
Naruto 16 Poslední boj | KNIHCENTRUM.cz
"Naruto #16: Poslední boj" - Je překvapující, že i po 16ti dílech mě to stále neskutečně baví, i když si stále myslím, že "Bleach" je lepší. "Naruto" a "Gaara" svedou konečně finální boj a situace na střeše ("Oročimaru" vs. "Hokage") se také dostává k naprostému konci. Až boje skončí, tak je čas uklízet a ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY