Somatologie eBook

Fatimma.cz Somatologie Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Somatologie! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Somatologie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2000

NÁZEV SOUBORU: Somatologie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,28 MB

ISBN: 9788086297057

POPIS
Dylevského Somatologie je již klasická učebnice pro zdravotní školy a nižší stupně lékařských fakult. Vzhledem k měnícím se trendům a vývoji, byla učebnice několikrát přepracovávána a současná podoba učebnice Somatologie je výsledkem kritického zhodnocení různých verzí původního textu, vycházejících v posledních deseti letech. Vzhledem k současnému a předpokládanému vývoji našeho školství, odpovídá učebnice nejen požadavkům výuky somatologie na zdravotnických a vyšších zdravotnických školách, ale i potřebám studentů, kteří se na různých typech středních škol připravují ke studiu na lékařských fakultách a na dalších typech škol s biomedicínským zaměřením. Širokému spektru těchto uživatelů je přizpůsoben rozsah, forma a obsah učebnice i typ ilustrací. Učebnice somatologie člověka se tak blíží běžnému evropskému standardu příruček obdobného zaměření.
STÁHNOUT ČÍST
Somatologie | SZŠ Kroměříž
Dylevského Somatologie je již klasická učebnice pro zdravotní školy a nižší stupně lékařských fakult. Vzhledem k měnícím se trendům a vývoji , byla učebnice několikrát přepracovávána a současná podoba učebnice Somatologie je výsledkem kritického zhodnocení různých verzí původního textu, vycházejících v posledních deseti letech .
Kniha: Somatologie - Ivan Dylevský | Knihy.ABZ.cz
Somatologie neboli tělověda (někdy také pod názvem antropologie) je nauka o struktuře a funkcích lidského těla.Shrnuje základní poznatky z anatomie, histologie, embryologie, biologie, biochemie a fyziologie.Studuje a popisuje stavbu lidského těla a jeho jednotlivé funkce na různých úrovních. Seznamuje nás s činností buněk, tkání a orgánů i organismu jako celku i se ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY