Zvířecí hrdinové: Na Titaniku eBook

Fatimma.cz Zvířecí hrdinové: Na Titaniku Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zvířecí hrdinové: Na Titaniku! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zvířecí hrdinové: Na Titaniku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Zvířecí hrdinové: Na Titaniku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,57 MB

ISBN: 9788025341605

POPIS
Dobrodružný příběh o zvířatech, lidech, statečnosti, věrnosti a přátelství na pozadní dramatických historických událostí.Když voříšek Mutt zjistí, že má jeho milovaná Alice odplout do Ameriky bez něj, je rozhodnutý následovat ji za oceán, ať se děje co se děje. A tak s pomocí zkušeného krysáka Leona, pronikne na obrovskou loď jménem Titanik. Černé pasažéry však odhalí bystré oko kapitánovy kočky Clary. Ta Muttovi slíbí, že pokud se postará o tři koťata, která někdo odložil do záchranného člunu, neprozradí ho. Pak se však stane nemožné. Údajně nepotopitelná loď narazí na ledovec a začne nabírat vodu. Závod s časem začíná. Zachrání zvířecí hrdinové sebe a své lidské kamarády? Dobrodružný příběh o zvířatech, lidech, statečnosti, věrnosti a přátelství na pozadí dramatických historických událostí.
STÁHNOUT ČÍST
Zvířecí hrdinové Na Titaniku - Knihy.cz
Zvířecí hrdinové - Na Titaniku Katrina Charmanová ... Zachrání zvířecí hrdinové sebe a své lidské kamarády? Dobrodružný příběh o zvířatech, lidech, statečnosti, věrnosti a přátelství na pozadí dramatických historických událostí.
100 let od potopení Titaniku! Tohle jsou příběhy těch ...
Zachrání zvířecí hrdinové sebe a své lidské kamarády? Dobrodružný příběh o zvířatech, lidech, statečnosti, věrnosti a přátelství na pozadí dramatických historických událostí. ... Kniha Na Titaniku. Přidat komentář ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY