Everest - Hora smrti eBook

Fatimma.cz Everest - Hora smrti Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Everest - Hora smrti! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Everest - Hora smrti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Everest - Hora smrti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,25 MB

ISBN: 9788081330278

POPIS
Nová kniha známeho cestovateľa, geografa, horolezca a spisovateľa Františka Keleho a úspešného autora literatúry faktu J. Duffacka, o odvrátenej stránke tohto nádherného športu, o ľuďoch, ktorým sa nenaplnili ich predsavzatia, o horolezcoch, čo nemali to šťastie vrátiť sa domov k svojim najbližším. V kapitole Tajomstvo Psotkovej smrti kniha prináša aj detailný pohľad na udalosti súvisiace s čs. expedíciou Everest ’84, z pera vedúceho výpravy, Františka Keleho.
STÁHNOUT ČÍST
Těla mrtvých slouží na Everestu jako morbidní milníky ...
Všetky informácie o produkte Kniha Everest - Hora smrti - František Kele, J. Duffack, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Everest - Hora smrti - František Kele, J. Duffack.
V zóně smrti - Dobrodružství na střeše světa | Ábíčko.cz
Stovky horolezců, kteří se chtějí dostat na vrchol nejvyšší hory světa, museli tento týden čekat několik hodin v mrazivých teplotách a vysoké nadmořské výšce. Může za to masivní přetížení Mount Everestu v důsledku ideálního počasí. I tak si v posledních dnech výstup vyžádal životy sedmi horolezců.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY